WARSZTATY DLA MODELEK

"KARAIBSKIE SŁOŃCE"

 

 24- 25 STYCZEŃ 2020

WARSZAWA

PROWADZONE PRZEZ FOTOGRAFÓW:

KERRON RILEY  (TRYNIDAD I TOBAGO, KARAIBY)

MICHAŁ KOWNACKI (POLSKA)

Uznany fotograf na Wyspach Karaibskich - Kerron Riley, odwiedzi Polskę by przeprowadzić warsztaty dla modelek. Wraz z utalentowanym, polskim fotografem Michałem Kownackim i grupą ekspertów stworzą idealną okazje dla Ciebie, abyś mogła poznać tajniki tego zawodu i rynku w kraju, jak i za granicą. Przejdziesz intensywny, jednodniowy kurs modelingu, który sprawi, że będziesz bardziej pewna siebie, kreatywna i posiądziesz wiedzę ze strefy modelingu. Będziesz też wiedziała, jak siebie promować i utrzymać wizerunek. Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i amatorki.

 

 

* Podstawowa znajomość języka angielskiego jest wymagana

 

 

EMAIL: agency@theorlowska.com

TEL:

888 162 498 (Ania)

 

 

KONTAKT

 
 

IDEA

theOrlowska Creative Talent Agency została założona prze Anię Orłowską, która 12 lat mieszkała za granicą w wielu krajach. W Amsterdamie uzyskała dyplom Media and Entertainement Management i rozpoczęła swoją działalność na kreatywnym rynku. Współpracując z wieloma utalentowanymi ludźmi z różnych dziedzin, agencja operuje głównie w Holandii i na Wyspach Karaibskich, wykorzystuje dzisiejsze technologie, by zatrzeć granice odległości jakie są pomiędzy krajami i pozwala na czerpanie z talentów z różnych stron świata. Rolą agencji jest łączenie artystów z klientami, którzy potrzebują ich kreatywnych umiejętnoości. TheOrlowska reprezentuje artystów tworzących w muzyce, modzie, mediach i sztuce.

 

W tym projekcie, jakim są warsztaty dla modelek, agencja prezentuje jednego ze swoich  najlepszych fotografów - Kerrona Riley, który jest niezwykle utalentowany i doświadczony w branży fotograficznej. Kerron wizytuje w Polsce przez krótki okres i chciałby podzielić się z Wami swoim talentem, jak również nauczyć sztuki pozowania do zdjęć. Biorąc pod uwagę jego pochodzenie, ideą przewodnią warsztatów będą stroje letnie, zwiewne i stroje kąpielowe. Jego ekspertyza i rady pozwolą Wam zdobyć inne umiejętności i kreatywność niż promowane typowo w Polsce. Sprawi, że będziecie wyróżniać się z tłumu. By zapewnić Wam pełną gamę wiedzy nie tylko z zagranicy, ale z kraju, warsztaty będą współ prowadzone przez równie doświadczonego na polskim rynku - fotografa Michała Kownackiego. Wraz z grupą zaproszonych ekspertów z rynku mody w Polsce, będziecie mogły się dowiedzieć szczegółów i rad dotyczących udziału z konkursach piękności, pracy z agencją modelek, makijażu i fryzur odpowiednich do sesji zdjęciowych.

 

 

Warsztaty oferują:

 

 

- profesjonalną sesję zdjęciową w "Studio 4Piętro" w Warszawie z dwoma fotografami

 

- naukę odpowiedniego stylu pozowania

 

- indywidualną ocenę Twojej pracy z fotografem podczas warsztatów

 

- świetne rady eksperów dotyczące makijażu i fryzur, uczestniczenia w konkursach

modelek i pracy dla agencji modelek

 

- otrzymasz 4 profesjonalne  zdjęcia do Twojego portfolio

 

- szansę na przyszłą współpracę z fotografami i agencją

 

 

PODSUMOWANIE

 

O FOTOGRAFACH

KERRON RILEY

 

 

Kerron Riley jest fotografem mody i życia codziennego. Urodzony na Karaibskiej Wyspie -Trynidad, większość swojego życia spędził w Bethesda, w stanie Maryland w Ameryce Północnej. Tam uzyskał dyplom z fotografii w Maryland School of Art. Szybko po tym stał się znany ze swojego unikatowego stylu fotografii. Jego talent i smykałka do businessu pozwoliły mu otrzymać zlecenia, by fotografować szczyty polityczne najwyższej rangi, tj. Summit of Americas 2010 czy the  Commonwealth Heads of Government Meeting 2010. Miał okazję fotografować osobowości, tj. prezydent Obama czy Królowa Anglii Elizabeth II, wielu liderów świata i znane osobistości polityki. Kerron od 5 lat mieszka w Trynidadzie. Zainteresowanie, umiejętność opowiadania o pięknie Karaibskich Wysp i jej mieszkańców doprowadziły go do otrzymania nominacji na najlepszego fotografa Karaibów 2011. Ma niesamowite wyczucie piękna, które potrafi przekazać w swoich fotografiach, które ukazują się regularnie w publikacjach, tj.: Caribbean Belle, Scorch, TEL, Mentality, Profiles 96 i wiele innych. Ma on również okazje współpracować z największymi organizacjami mody, tj. Miss World, Miss Universe, Miss Trinidad and Tobago, Elite Model Look, Caribbean Next Top Model, Face of T&T, Red Runway, gdzie często pełni role członka jury, ale przede wszystkim fotografuje modelki. Kerron aktywnie dąży do ulepszenia i rozwoju rynku mody na Karaibach.

MICHAŁ KOWNACKI

 

 

 

Michał Kownacki  urodził się w Polsce. Jego rodzinnym miastem jest Ostróda, gdzie wychował się i zdobył wykształcenie. Ukończył studia o specjalizacji: Projektowanie Systemów Informatycznych i Sieci Komputerowych na Wydziale Matematyczno - Informatycznym - Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie.

Swój własny styl i techniki fotografowania rozpoczął kreować przy współpracy z agencjami modelek od roku 2006 w Olsztynie.  Miał okazję wykonywać  wspólne sesje z fotografem Kerronem Riley z Trinidad and Tobago, które były dla niego ogromną inspiracją i wiele wniosły w jego twórczość. Współpracował również ze wspaniałą stylistką, kostiumografem teatralnym i filmowym - Wiganną Papina. Michał Kownacki  wykonywał sesje we Włoszech dla projektantów mody z Polski, był współorganizatorem wielu pokazów mody. Zasiadał także jako Jury w projekcie Teen's Top Model  u boku światowej klasy top modelki - Weroniki Bronowickiej, gdzie również wykonał finałową sesję zdjęciową. W 2014 roku nawiązał współpracę z miedzynarodową agencją "Orlowska - Creative Talent Agency”, z którą współpracuje aktualnie. Jego pasją oraz największym zainteresowaniem jest fotografia mody i sensual.

Lubi fotografować silne i charyzmatyczne kobiety, które są dla niego inspiracją. W swoich zdjęciach stara się wychwycić idealny moment na ukazanie piękna tematyki prezentowanej fotografii jak i samej modelki.

 

WAŻNE INFORMACJE

procedura zgłoszenia:

  • Wyślij emaila na adres agency@theorlowska.com  lub zadzwoń pod 888 162 498 (Ania)

  • Potwierdzimy Twoje zgłoszenie i dostępność wolnego miejsca w danym dniu

  • Zaliczka za warsztaty w wysokości 200zł musi być wpłacona do dnia 12.01.2015, (szczegóły dotyczące numeru konta otrzymasz gdy potwierdzimy Twoje zgłoszenie)

  • Reszta wpłaty może być dokonana przelewem na konto lub w gotówce w dniu warsztatów

W cenę wliczone są przekąski i napoje.

 

Miejsca są ograniczone i aby poświęcić wszystkim odpowiednią uwagę, przyjmujemy tylko 10 modelek na jeden dzień warsztatów. Polecamy wcześniejszą rezerwację. Zastrzegamy również, odwołanie warsztatów lub ich przesunięcie na inny termin z powodu niewystarczającej ilości chętnych osób. 

 

Osoby nie mające 18stu lat będą musiały dostarczyć podpisaną zgodę rodziców lub prawnego opiekuna

 

Podstawowa znajomość języka angielskiego jest wymagana

 

W przypadku niedyspozycji planowangeo eksperta/gościa zastrzegamy sobie możliwość zastąpienia go innym, nie zmieni się natomiast ilość gości jak i główne punkty programu

 

Po wpłaceniu zaliczki otrzymasz dokładny plan programu na podany nam adres emailowy. Aby na bierząco śledzić informacje dotyczące naszych fotografów jak także ekspertów i gości zaproszonych na warsztaty, polub stronę na Facebook-u.

 

 

 

 

Przewodnia idea fotografii to: stroje kąpielowe i lekki, letni ubiór. Uczestniczki muszą przynieść na warsztaty minimum 3, maksimum 5 różnych wariantów, które dobrane będą przez stylistę.

 

Wymagane będzie podpisanie „wyrażenia zgody na udostępnianie wizerunku w formie zdjęć oraz wideo w celach promocyjnych warsztatów”.

MIEJSCE:     STUDIO 4PIĘTRO

‘Wysublimowana elegancja oraz mnogość unikalnych kreacji zaklęte w 600m². Przestronne, szczegółowo zaprojektowane wnętrze w niepowtarzalny sposób tworzy nowojorski klimat w samym sercu Warszawy. Open Room, 100m². Do Twojej dyspozycji oddajemy profesjonalne studio fotograficzne, sale konferencyjne oraz specjalnie wyznaczoną przestrzeń na organizację wszelkiego rodzaju spotkań prywatnych i służbowych. Nasza industrialna architektura pozwala na zaplanowanie każdego wydarzenia oraz przygotowanie wyszukanej i skomplikowanej aranżacji wnętrza.’ Wiecej na http://studio4pietro.pl

Data: 24-25 styczeń 2015  

Godz. 9 – 20

Wiek: od 16stu lat

 

Studio 4Piętro

Adres: ul. Żelazna 54
00-852 Warszawa

 

Cena: 600zł

 

Kontakt

EMAIL: agency@theorlowska.com

TEL: 888 162 498 (Ania)